LogoPanorama

Kilka słów o mnie:

 

foto

 


Małe osiągnięcia:

 

 

Dyplom za prowadzenie wykładu o panoramach wirtualnych na warsztatach Pstrykaliada 2012

 

 

 

Wywiad ze mną na temat panoram sferycznych ze strony www.studiowplecaku.pl

 

Moje panoramy w serwisie QTVR Poland -> LINK

 

 

Nazywam się Michał Pietrewicz. Jestem absolwentem Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

 

Fotografią zajmuję się ok. 8 lat, a ok. 5 lata temu odkryłem w Internecie fotografię panoramiczną, która zainspirowała mnie do podjęcia pracy w tym kierunku. Od tamtej pory, metodą prób i błędów, korzystając z ciekawych publikacji i filmików instruktażowych, które znalazłem w Internecie, staram się poszerzać swoją wiedzę i udoskonalać umiejętności tworzenia panoram sferycznych.

 

Fotografię traktuję głównie jako hobby, jednakże zdarzają się oferty komercyjnego wykorzystania mojej twórczości. Uważam, że fotografia pozwala mi wyrażać siebie, realizować i spełniać moje pomysły, by ukazywać szarą rzeczywistość bardziej interesującą i w cieplejszych, weselszych barwach.

 

Oprócz panoram próbuję również swoich sił w fotografii krajobrazowej, portretowej,a ostatnio także studyjnej. Staram się być wszechstronny i nie ograniczać się tylko do jednej dziedziny.

 

W przyszłości chciałbym związać swoje życie z pracą inżyniera, ale także poświęcać się w wolnych chwilach fotografii, która na zawsze pozostanie moją wielką pasją. Liczę, że zainspiruję chociaż część z Was do eksperymentowania z fotografią, odkrywania coraz to nowych jej dziedzin i dzielenia się pomysłami z innymi.

 

Prawdziwy fotograf nigdy nie powinien rozstawać się ze swoim aparatem, aby nie przegapić żadnej okazji do zrobienia fantastycznych zdjęć. Uwierzcie mi, że nic nie boli tak bardzo jak przegapiona okazja do zrobienia dobrego zdjęcia.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do dzielenia się ze mną swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.

 

Mój sprzęt panoramiczny:

foto

 

 

 

Falcon 8mm f/3.5 Fish-eye

foto

Nikon D7000 & Aputure PRO Coworker

foto

 

Statyw Triopo C-158 + głowica QTVR